Oferujemy szeroką gamę ciągników i maszyn rolniczych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji – doradzamy przy uzyskaniu finansowania, proponujemy współpracę z dostawcami produktów finansowych. Pomagamy w przygotowaniu wniosków czy biznesplanów dla ARiMR i kredytów preferencyjnych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem ciągników TYM oraz LINDNER na rynku polskim, a także importerem i dystrybutorem głównym ładowaczy czołowych Hauer oraz kosiarek bijakowych Peruzzo. Reprezentujemy również austriacką firmę Scharmueller – producenta renomowanych zaczepów do ciągników na polskim rynku detalicznym.

IMPORTER – DYSTRYBUTOR GENERALNY

ciągniki TYM ciągniki ciągniki scharmueller
Ciągniki koreańskiego koncernu TYM to wysoka jakość w rozsądnej cenie. Firma produkuje wiele modeli o mocy od 23 do 100 KM. Konstrukcje oparte o silniki PERKINS spełniają oczekiwania użytkowników na całym świecie. Dzięki wysokiej jakości wykonania i wyposażenia stanowią doskonałą alternatywę dla droższych ciągników europejskich. Produkowane w rodzinnej fabryce w Kundl, w Tyrolu ciągniki LINDNER o mocy od 78 do 126 KM charakteryzują się dopracowaną konstrukcją oraz najwyższą jakością wykonania. Zaprojektowane do pracy w trudnych, górskich warunkach spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów. Zalety ciągników LINDNER szczególnie docenią użytkownicy prowadzący gospodarstwa oparte na produkcji zielonek.    Scharmueller to rodzinna firma produkująca najwyższej jakości systemy zaczepów do ciągników, przyczep i innych maszyn. Firma oferuje najszerszą na rynku gamę zaczepów transportowych, kulowych, PitonFix, korpusów przestawnych itp. Zaczepy Scharmueller są fabrycznie montowane do marek ciągników rolniczych. W naszej firmie dokupisz zaczep do już posiadanego korpusu w ciągniku każdej marki, na życzenie dostarczymy klientowi kompletny korpus wraz z osprzętem do montażu na ciągniku.
 poettinger
 Firma PÖTTINGER działa na światowym rynku już od ponad 140 lat. Wszystkie maszyny wyprodukowane przez Nich odznaczają się najwyższą jakością i w wielu kwestiach przewyższają to co może zaoferować konkurencja. W swojej ofercie firma posiada maszyny zielonkowe, takie jak: kosiarki dyskowe, przetrząsacze zgrabiarki, przyczepy samozbierające, prasy i owijarki, a także maszyny uprawne: pługi, kultywatory, brony talerzowe, brony wirnikowe oraz siewniki.

DEALER

 

mccormick cynkomet ursus
Firma McCormick jest jednym z wiodących producentów ciągników rolniczych i sadowniczych na świecie. Ciągniki produkuje od 1906 roku. Obecnie wytwarzane modele o mocy od 23 do 280 KM sprzedawane są w 55 krajach na całym świecie. Firma CynkoMet jest firmą o profilu produkcyjno-handlowo-usługowym. Jej specjalnością jest cynkowanie ogniowe. Usługi firmy CynkoMet obejmują przede wszystkim cynkowanie konstrukcji stalowych oraz produkcję i sprzedaż maszyn rolniczych. W swoim katalogu firma ta posiada rozrzutniki obornika, przyczepy rolnicze a także przyczepy do przewozu zwierząt oraz skrzynie zawieszane. Ciągniki URSUS o mocy od 80 do 110 KM to polskie maszyny oparte o podzespoły wiodących producentów zachodnich. Ciągniki wyposażono w wielobiegowe, lecz proste i niezawodne przekładnie mechaniczne oraz wydajną hydraulikę. Polska marka wraca do gry.
kuhn joskin
KUHN powstał w 1828 roku i po dziś dzień zaspokaja potrzeby rolników na całym świecie. Firma jest jednym z największych koncernów na rynku maszyn rolniczych oferując swym klientom produkty najwyższej jakości. Firma produkuje pełną gamę maszyn rolniczych poczynając od maszyn uprawowych (pługi, agregaty, glebogryzarki, brony, siewniki), poprzez maszyny zielonkowe (kosiarki, przegrabiarki, prasy rolujące i kostkujące, owijarki, sieczkarnie) aż po opryskiwacze oraz rozsiewacze do nawozu. Gospodarstwom hodowlanym firma oferuje szeroką gamę wozów paszowych. Od ponad 40 lat firma JOSKIN produkuje doskonałej jakości rozrzutniki do obornika oraz wozy asenizacyjne. Ofertę firmy uzupełniają przyczepy objętościowe i zwykłe. Firma JOSKIN znana jest z modułowego systemu Cargo umożliwiającego stosowanie wielu zabudów na tym samych podwoziu przyczepy.

SaMASZ to jeden z czołowych polskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych. Obecnie firma oferuje ponad 120 typów maszyn: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek, kosiarek bijakowych, kosiarek wysięgnikowych, pługów śnieżnych. Wysoka jakość produkcji zaowocowała eksportem do 30 krajów na świecie.

sipma warfama krone
GRUPA SIPMA, uznany polski producent oferuje głównie maszyny zielonkowe – prasy zwijające, owijarki, rozdrabniacze bel, wozy paszowe. Ostatnio ofertę firmy uzupełniły maszyny takie jak wozy asenizacyjne, kosiarki, ładowacze czołowe czy rozsiewacze do nawozów. Grupa URSUS z siedzibą w Dobrym Mieście na Warmii oferuje szeroką gamę maszyn rolniczych produkowanych w Polsce. W ofercie znajdziemy maszyny do zbioru i transportu zielonek (przegrabiarki, prasy zwijające, owijarki, przyczepy do bel), rozrzutniki do obornika, rozsiewacze do nawozów, opryskiwacze polowe oraz agregaty uprawowe i siewne. Firma produkuje również przyczepy rolnicze w wielu rodzajach oraz ładowacze czołowe do ciągników.

Maszyny zielonkowe produkcji Krone to klasa sama dla siebie. Niemiecki producent od lat dostarcza rolnikom doskonałe kosiarki, przegrabiarki, prasy czy przyczepy zbierające. Jakość i niezawodność to znaki rozpoznawcze maszyn z zieloną koroną.

bury agromasz Firma STANIMPEX
Firma Bury produkuje wiele rodzajów maszyn rolniczych. Na szczególne wyróżnienie
zasługują doskonałe brony talerzowe o szerokiej skali szerokości roboczych. Oprócz bron i innych maszyn uprawowych firma Bury produkuje całą gamę opryskiwaczy rolniczych i sadowniczych
Agromasz Mrągowo oferuje szeroką gamę ładowaczy czołowych do wszystkich popularnych w Polsce ciągników. Do ładowaczy dostępny jest również kompletny osprzęt. Ładowacze Agromaszu doceniają zarówno użytkownicy jak i poroducenci ciągników.  Firma STANIMPEX istnieje od 1993r. zajmuje się produkcją i modernizacją opryskiwaczy. Specjalnością firmy Stanipex są polowe opryskiwacze zawieszane o pojemności od 300 do 1000l z belka od 10 do 18m jak również opryskiwacze ciągnione od 1000 do 5000 L z belką od 10 do 28 m roboczych. W swojej ofercie firma ta posiada również : agregaty uprawowe, brony, rozsiewacze nawozów, przetrząsacze karuzelowe i wiele innych maszyn rolniczych.

OM Ltd.

kraenzle AGRO-MASZ
OM Ltd. z Brodnicy produkuje szeroką gamę maszyn uprawowych – agregaty uprawowe, uprawowo-siewne, agregaty talerzowe, podorywkowe, brony i wały uprawowe. Firma oferuje również siewniki i kompletne zestawy uprawowo- siewne. Wysokościśnieniowe myjki niemieckiej firmy Kraenzle to od lat wyrób najwyższej klasy. Firma poświęciła wiele lat na dopracowanie swoich autorskich rozwiązań w zakresie konstrukcji pomp ciśnieniowych, co w połączeniu z wykonaniem z najwyższej jakości materiałów owocuje doskonałym produktem przydatnym, a wręcz niezbędnym w każdym gospodarstwie rolnym. Przedsiębiorstwo AGRO-MASZ z siedzibą w Strzelcach Małych od momentu założenia w 2006 roku rozwija się w niezmiennie szybkim tempie, każdego roku zwiększając zatrudnienie oraz produkcję. Obecnie firma Agromasz posiada w swojej ofercie różnego rodzaju pługi, agregaty uprawowe, agregaty uprawowo-siewne, agregaty talerzowe, agregaty podorywkowe, siewniki oraz wiele innych.
M-ROL
Belarus
Firma P.P.H. AGRO-FACTORY
M-ROL Firma działa na rynku produkując maszyny i urządzenia dla rolnictwa już od 1974 roku i jest jednym z najstarszych polskich producentów mieszalników do pasz. W swojej ofercie oprócz mieszalników do pasz posiadają takie maszyny jak: rozdrabniacze bijakowe, wagi, przenośniki ślimakowe, linie do przygotowania paszy oraz wiele innych maszyn.

Belarus Mińska Fabryka Traktorów została otwarta 29 maja 1946 roku. W Polsce ciągniki MTZ pojawiły się już w latach 50. XX wieku. Ciągniki Belarus są cenione za ich niezawodność, solidność wykonania oraz prostote i pozbawienie kłopotliwej elektroniki. Ciągniki marki MTZ są skierowane do Klientów ceniących niskie koszty eksploatacji oraz wysoką wydajność. Warto zaznaczyć, iż niemal 100% ciągników wyposażonych jest we własnej produkcji silniki napędowe marki MTZ.

Firma P.P.H. „AGRO-FACTORY” powstała w 1995r. i zajmuje się produkcją oraz sprzedażą maszyn i urządzeń rolniczych. Firma zapewnia pełen asortyment części zamiennych. ” AGRO-FACTORY” posiada znak jakości ISO 9001:2000 i jest członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych z siedzibą w Poznaniu. W swojej ofercie posiadają takie maszyny jak: agregaty uprawowe, talerzowe, podorywkowe, brony talerzowe, wały uprawowe, głębosze oraz wiele innych maszyn rolniczych.
Kowalscy Spółka Jawna APV Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie
Kowalscy Spółka Jawna rozpoczął swą działalność w 1982 roku. Firma Kowalscy jest czołowym producentem kosiarek rotacyjnych bębnowych na rynku polskim. Oprócz kosiarek rotacyjnych bębnowych firma ta produkuje również stoły (przystawki) do rzepaku, rozdrabniacze słomy do kombajnów Bizon oraz kosiarki bijakowe do koszenia rowów i poboczy (mulczery). APV – Technische Produkte Ges. m.b.H mieści się w miejscowości Dallein w Austrii, 100 km na północny wschód od Wiednia. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości rozsiewaczy, siewników pneumatycznych oraz wielu innych maszyn rolniczych. Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych, maszyn komunalnych oraz ciągników rolniczych. W swojej ofercie posiadają między innymi takie maszyny jak: zamiatarki 1,2m-2,0m, rozsiewacze nawozów 400-3000L, brony zębowe oraz przenośniki ślimakowe.
Firma EXPOM Pronar PPUH POMAROL S.A.
Firma EXPOM Sp. z o.o. w Krośniewicach powstała w 1992 roku. EXPOM produkuje oraz sprzedaje w głównej mierze maszyny rolnicze takie jak: agregaty do upraw przedsiewnych, agregaty ścierniskowe, agregaty talerzowe, kultywatory podorywkowe, wały uprawowe, włóki łąkowo-polowe, spulchniacze, chwastowniki oraz wiele innych maszyn rolniczych. Pronar to przedsiębiorstwo założone przed niemal 30 laty w niewielkiej podlaskiej miejscowości Narew. Przez ten czas firma Pronar nieustannie i dynamicznie się rozwija. W swojej ofercie posiada między innymi przyczepy, maszyny do zbioru zielonek, ciągniki rolnicze, ładowacze czołowe oraz wiele innych maszyn rolniczych. PPUH POMAROL S.A. powstała w 1992 r. w Biskupcu. Firma ta specjalizuje się w wytwarzaniu maszyn rolniczych oraz zbiorników do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych. Na chwilę obecną firma POMAROL posiada takie maszyny jak: owijarki, zgrabiarki, kosiarki, przetrząsaczo-zgrabiarki, ładowacze czołowe i wiele innych maszyn. Przedsiębiorstwo to zajmuje się również produkcją konstrukcji stalowych wg indywidualnych potrzeb klienta.
 Firma Rolmako  
Firma Rolmako rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku. Od tego czasu firma ta wyspecjalizowała się w produkcji maszyn rolniczych oraz części. W swojej ofercie firma Rolmako posiadaja takie maszyny jak: Agregaty uprawowe, Agregaty uprawowo-siewne, kultywatory, brony, głębosze oraz wiele innych.
?
?
?
?
https://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=14340804
tymtraktorpolska
15
 Photos
57
 Followers
23
 Following

Notice: Undefined variable: wpfb_cached in /home/hydromasz/ftp/www.hydro-masz.pl/wp-content/plugins/wp-flybox/includes/instagram_content.php on line 49
Jedziemy na targi ;DFarm Day 
Narodowy dzień mlecznej farmy z udziałem ciągników TYM i Lindner 😁 
Było super dziękujemy firmie SIP za współpracę w pokazie😉Relacja prosto z Sandomierza 😀
Trzy ciągniki w kwietniowy sadowniczym krajobrazie 😉
coś pięknego 😊Gang maluchów Tyma :D i nasza hiszpanska  nowość Ventura ;) super ciągniki i super kosiarki :D#tymtaktorpolska#tym#traktor#1054#agromasz#siew#wiosna#2018Tym#Joskin#wtopa#1054#tymtaktorpolska#Odmulanie#tym#traktor#TYMtraktorpolska#1003#SaMASZ#AGRO TECH ciąg dalszy 😁Targi AGRO TECH KIELCE 2018 serdecznie zapraszamy na nasze stoisko 😁😆

Notice: Undefined variable: wpfb_cached in /home/hydromasz/ftp/www.hydro-masz.pl/wp-content/plugins/wp-flybox/includes/instagram_content.php on line 88