RENOWACJA

Firma Hydro-Masz działa na Polskim rynku już 17 lat. W tym czasie firma ukierunkowała swoją działalność na sprzedaż maszyn i ciągników rolniczych, sprzedaż części, produkcję maszyn i podzespołów do maszyn rolniczych, serwis oraz renowację ciągników.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom firma Hydro-Masz wyspecjalizowała się również w renowacji (odnowie) ciągników rolniczych. Specjalizujemy się przede wszystkim renowacji ciągników pracujących w firmach komunalnych gdzie ciągniki mają styczność z dużym zasoleniem podczas prac zimowych. Jak wiemy nieusuwana przez dłuższy czas sól ma negatywny wpływ na powłokę lakierniczą, elektronikę i hydraulikę, co może prowadzić do uszkodzeń.

Oprócz renowacji specjalizujemy się również w naprawach kapitalnych ciągników marki TYM, Farmtrac, Foton oraz Ursus. Wyspecjalizowaliśmy się także w montażu układów pneumatycznych do różnych marek ciągników oraz montażu przednich podnośników (TUZ) i ładowaczy czołowych.

Naprawy obejmują:

– silniki
– skrzynie biegów,
– sprzęgła
– układy chłodzenia
– układy wydechowe
– układy kierownicze, hamulcowe
– zawieszenia, mosty przednie
– wały przeniesienia napędu
– instalacje elektryczne, pneumatyczne
– podnośniki, układy hydrauliczne
– układy zasilania,

?
?
?
?
https://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=14340804
tymtraktorpolska
15
 Photos
84
 Followers
23
 Following

Notice: Undefined index: media in /home/hydromasz/ftp/www.hydro-masz.pl/wp-content/plugins/wp-flybox/includes/instagram_content.php on line 49
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found