RENOWACJA

Firma Hydro-Masz działa na Polskim rynku już 17 lat. W tym czasie firma ukierunkowała swoją działalność na sprzedaż maszyn i ciągników rolniczych, sprzedaż części, produkcję maszyn i podzespołów do maszyn rolniczych, serwis oraz renowację ciągników.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom firma Hydro-Masz wyspecjalizowała się również w renowacji (odnowie) ciągników rolniczych. Specjalizujemy się przede wszystkim renowacji ciągników pracujących w firmach komunalnych gdzie ciągniki mają styczność z dużym zasoleniem podczas prac zimowych. Jak wiemy nieusuwana przez dłuższy czas sól ma negatywny wpływ na powłokę lakierniczą, elektronikę i hydraulikę, co może prowadzić do uszkodzeń.

Oprócz renowacji specjalizujemy się również w naprawach kapitalnych ciągników marki TYM, Farmtrac, Foton oraz Ursus. Wyspecjalizowaliśmy się także w montażu układów pneumatycznych do różnych marek ciągników oraz montażu przednich podnośników (TUZ) i ładowaczy czołowych.

Naprawy obejmują:

– silniki
– skrzynie biegów,
– sprzęgła
– układy chłodzenia
– układy wydechowe
– układy kierownicze, hamulcowe
– zawieszenia, mosty przednie
– wały przeniesienia napędu
– instalacje elektryczne, pneumatyczne
– podnośniki, układy hydrauliczne
– układy zasilania,

?
?
?
?
https://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=14340804
tymtraktorpolska
12
 Photos
33
 Followers
21
 Following

Notice: Undefined variable: wpfb_cached in /home/hydromasz/ftp/www.hydro-masz.pl/wp-content/plugins/wp-flybox/includes/instagram_content.php on line 49
Gang maluchów Tyma :D i nasza hiszpanska  nowość Ventura ;) super ciągniki i super kosiarki :D#tymtaktorpolska#tym#traktor#1054#agromasz#siew#wiosna#2018Tym#Joskin#wtopa#1054#tymtaktorpolska#Odmulanie#tym#traktor#TYMtraktorpolska#1003#SaMASZ#AGRO TECH ciąg dalszy 😁Targi AGRO TECH KIELCE 2018 serdecznie zapraszamy na nasze stoisko 😁😆#TYM#T503#wariant#warzywo#wariant#ziemniak#ładowacz#wazkiTYM#T503#koła#trawnik#deszcz#Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska TYM podczas XXIV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, które odbędą się w dniach 16-18.03.2018r. w Kielcach. 
Podczas wystawy zaprezentujemy ciągniki rolnicze, ciągniki sadownicze oraz ciągniki komunalne.  Na wystawie znajdą Państwo takie modele ciągników TYM jak: T1304, T1054, T754, T654, T503, T393, T293HST oraz T194. Ciągniki T1304, T393 oraz T194 są najnowszymi modelami ciągników TYM dostępnymi na polskim rynku. Są to ciągniki o mocy odpowiednio 127KM, 39KM oraz 18KM.

Notice: Undefined variable: wpfb_cached in /home/hydromasz/ftp/www.hydro-masz.pl/wp-content/plugins/wp-flybox/includes/instagram_content.php on line 88