Agregaty uprawowo-siewne

Agregaty uprawowo-siewne

Agregaty uprawowo-siewne to świetne wyważenie ceny i jakości. Dlatego też cieszą się one coraz większą popularnością wśród polskich rolników, którzy doceniają możliwości, jakie dają te wielofunkcyjne maszyny rolnicze. Wykorzystując doświadczenie wieloletniej współpracy z najważniejszymi producentami sprzęt rolniczego, stworzyliśmy agregaty uprawowo-siewne o bardzo dobrych parametrach technicznych. Oferujemy klientom urządzenia, które wyśmienicie sprawdzą się podczas prac polowych i pozwolą na podniesienie ich wydajności.

Zalety agregatów uprawno-siewnych

Agregaty uprawowo-siewne to doskonała inwestycja w modernizacje gospodarstwa rolnego. Dzięki swojej konstrukcji maszyny te pozwalają wykonywać jednocześnie kilka zadań. Zakres funkcji agregatu można dodatkowo powiększyć poprzez połączenie z siewnikiem. Wówczas będzie można z jego pomocą przeprowadzić cały proces zasiewu i to w trakcie jednego przejazdu! Maszyna nie tylko rozdrobni glebę i oczyści ją z chwastów, ale także umożliwi precyzyjne umieszenie w niej materiału siewnego, który przykryje dodatkowo warstwą ziemi.

Nowoczesny agregat uprawowo-siewny

Nasz nowoczesny agregat uprawowo-siewny przeznaczony jest do pracy w połączeniu z siewnikiem bądź samodzielnie. Wyposażony jest on w wał przedni regulowany śrubami, kultywator 2-rzędowy oraz wał tylny (opcjonalnie rurowy bądź rurowo-pierścieniowy). Agregat wyposażony jest w sprzęg z siłownikiem hydraulicznym umożliwiający współpracę z siewnikiem. Dzięki swojej konstrukcji przyczynia się wydatnie do poprawy warunków glebowych oraz realizacji procesu zasiewu, podnosząc jego efektywność.

Wyposażenie standardowe:

– Rama kultywatora dwurzędowa

– Wałek przedni fi 300mm

– Hydropak

– Wałek tylny fi 400mm strunowy ( w opcji pierścieniowy)

– Szerokość robocza 2,7m / 3,0m

Zachęcamy do zapoznania się z innymi maszynami rolniczymi z naszej oferty m.in. z opryskiwaczami polowymi o różnej pojemności.

?
?
?
?
https://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=14340804
tymtraktorpolska
12
 Photos
33
 Followers
21
 Following

Notice: Undefined variable: wpfb_cached in /home/hydromasz/ftp/www.hydro-masz.pl/wp-content/plugins/wp-flybox/includes/instagram_content.php on line 49
Gang maluchów Tyma :D i nasza hiszpanska  nowość Ventura ;) super ciągniki i super kosiarki :D#tymtaktorpolska#tym#traktor#1054#agromasz#siew#wiosna#2018Tym#Joskin#wtopa#1054#tymtaktorpolska#Odmulanie#tym#traktor#TYMtraktorpolska#1003#SaMASZ#AGRO TECH ciąg dalszy 😁Targi AGRO TECH KIELCE 2018 serdecznie zapraszamy na nasze stoisko 😁😆#TYM#T503#wariant#warzywo#wariant#ziemniak#ładowacz#wazkiTYM#T503#koła#trawnik#deszcz#Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska TYM podczas XXIV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, które odbędą się w dniach 16-18.03.2018r. w Kielcach. 
Podczas wystawy zaprezentujemy ciągniki rolnicze, ciągniki sadownicze oraz ciągniki komunalne.  Na wystawie znajdą Państwo takie modele ciągników TYM jak: T1304, T1054, T754, T654, T503, T393, T293HST oraz T194. Ciągniki T1304, T393 oraz T194 są najnowszymi modelami ciągników TYM dostępnymi na polskim rynku. Są to ciągniki o mocy odpowiednio 127KM, 39KM oraz 18KM.

Notice: Undefined variable: wpfb_cached in /home/hydromasz/ftp/www.hydro-masz.pl/wp-content/plugins/wp-flybox/includes/instagram_content.php on line 88