Agregaty uprawowe

Agregaty uprawowe

Agregaty uprawowe dostępne w naszej ofercie to maszyny przeznaczone do przygotowywania gleby pod zasiew. Doskonale łączą w sobie funkcję kilku różnych narzędzi takich jak kultywator, brona i glebogryzarka. Dzięki temu nie zachodzi konieczność przeprowadzania wielu przejazdów po polu, co wpływa pozytywnie na strukturę gleby. W efekcie użycie agregatu nie tylko ogranicza koszty uprawy, ale również przyczynia się do podniesienia jej jakości.

Agregaty uprawowe – zastosowanie

Agregaty uprawowe bierne pełnią ważną funkcję w procesie uprawy roli. Stosowane są do spulchniania i rozdrabniania gleby w celu przygotowania jej pod zasiew. Odpowiednie przeprowadzanie tych prac ma ogromne znacznie dla poprawnego rozwoju roślin i co za tym idzie wielkości plonów. Z pomocą agregatu można rozkruszyć większe bryły i pozbyć się chwastów, a także dostarczyć do gleby niezbędne składniki mineralne. Dzięki tym działaniom gleba uzyskuje gruzełkowatą strukturę, czyli taką, która zapewni odpowiednią przestrzeń dla swobodnego rozwoju systemy korzennego uprawianych roślin.

Agregaty uprawowe wysokiej klasy

Agregaty rolnicze, które produkujemy, to wysokiej klasy urządzenia powstałe przy użyciu najlepszych materiałów. W efekcie gwarantują doskonałą realizację zadań w zakresie wyrównywania gleby i dostarczania do niej minerałów.

Oferowany agregat 2,8m wyposażony jest w dwa wałki przednie. W pozostałych szerokościach agregatów (tzn. 2,3m, 2,1m, 1,8m) wałki przednie nie występują.

Wyposażenie standardowe:

– Wałki tylne strunowe 300mm mocowane przegubowo za pomocą ramek pomocniczych

– Wałek przedni strunowy 300mm (tylko w agregacie o szerokości 2,8m)

– Szerokość robocza 2,8m / 2,3m / 2,1m / 1,8m

Oprócz agregatorów uprawowych znajdą Państwo w naszej ofercie również agregatory uprawowo-siewne.

?
?
?
?
https://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=14340804
tymtraktorpolska
12
 Photos
33
 Followers
21
 Following

Notice: Undefined variable: wpfb_cached in /home/hydromasz/ftp/www.hydro-masz.pl/wp-content/plugins/wp-flybox/includes/instagram_content.php on line 49
Gang maluchów Tyma :D i nasza hiszpanska  nowość Ventura ;) super ciągniki i super kosiarki :D#tymtaktorpolska#tym#traktor#1054#agromasz#siew#wiosna#2018Tym#Joskin#wtopa#1054#tymtaktorpolska#Odmulanie#tym#traktor#TYMtraktorpolska#1003#SaMASZ#AGRO TECH ciąg dalszy 😁Targi AGRO TECH KIELCE 2018 serdecznie zapraszamy na nasze stoisko 😁😆#TYM#T503#wariant#warzywo#wariant#ziemniak#ładowacz#wazkiTYM#T503#koła#trawnik#deszcz#Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska TYM podczas XXIV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, które odbędą się w dniach 16-18.03.2018r. w Kielcach. 
Podczas wystawy zaprezentujemy ciągniki rolnicze, ciągniki sadownicze oraz ciągniki komunalne.  Na wystawie znajdą Państwo takie modele ciągników TYM jak: T1304, T1054, T754, T654, T503, T393, T293HST oraz T194. Ciągniki T1304, T393 oraz T194 są najnowszymi modelami ciągników TYM dostępnymi na polskim rynku. Są to ciągniki o mocy odpowiednio 127KM, 39KM oraz 18KM.

Notice: Undefined variable: wpfb_cached in /home/hydromasz/ftp/www.hydro-masz.pl/wp-content/plugins/wp-flybox/includes/instagram_content.php on line 88